Asistanımız Sizi Arasın
İnsan Kaynakları
tr
en

İnsan Kaynakları

İK’nın Politikası
Turizm, hizmet ağırlıklı bir yapıya sahiptir. Misafire sunulacak hizmetin kalitesi de başarılı bir işgücü planlamasıyla mümkündür. Bu da doğru işgücünün, doğru yer ve zamanda bulunmasıyla sağlanır.
 
İK’nın Misyonu
En çağdaş İK uygulamaları ile eğitimli, kaliteli ve yenilikçi insan gücünü yaratarak Adin Beach Hotel’i geleceğe taşımak.
 
İK’nın Vizyonu
Sektördeki en iyileri çalıştıran bir marka olmak.


Adin Beach Hotel’e İlk Adım
İş Başvuru Süreci
Şirketimize iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar, web sitemizde bulunan formu doldurabilir veya aynı bilgileri içeren ayrıntılı özgeçmişlerini ik@adinhotel.com e-mail adresine gönderebilirler. 
Şirketimize yapılan başvurular olası bir ihtiyaçta değerlendirilmek üzere 2 yıl boyunca CV bankamızda saklanmaktadır. Eleman ihtiyaçları için ilk önce iç kaynaklar değerlendirilmektedir. 
Eğer dışarıdan alınacak bir personele ihtiyaç duyurulursa, üye olduğumuz insan kaynakları sitelerinde veya gazetelerin insan kaynakları eklerinde iş ilanlarımız yayınlanmaktadır. 
CV bankamızda olan ve ilanlarımıza başvuran adaylara ait başvuru formları tarafımızca incelenmekte ve eleman seçme ve yerleştirme sürecimizin sonraki aşaması olarak mülakatlara çağırılmaktadırlar. 
Mülakat sonuçları olumlu veya olumsuz, tüm mülakat yapılan adaylara yazılı olarak bildirilmektedir.

Staj Başvuru Süreci
Şirketimizde “lise” ve “üniversite” öğrencileri staj yapabilmektedir. Öğrencilerin staj organizasyonları, okullarla bağlantı kurularak organize edilebildiği gibi özgeçmişlerin ik@adinhotel.com adresine staj başvurusu olduğunu belirterek gönderilmesi ile de gerçekleşmektedir. Yaz stajyerlerimiz bölümlerden gelen talepler doğrultusunda başvuran öğrenciler arasından belirlenmekte ve duyurulmaktadır.

Asistanımız Sizi Arasın
quit